بررسی موتور

انگیزه تولید ۵٠٠٠ دستگاه موتورسیکلت برقى در استان البرز

انگیزه تولید ۵٠٠٠ دستگاه موتورسیکلت برقى در استان البرز

انگیزه تولید ۵٠٠٠ دستگاه موتورسیکلت برقى در استان البرز

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال مبنی بر جهش تولید، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ ها از اهم امور است که این رویکرد در استان البرز به جد وجود دارد.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، عزیزاله شهبازی روز یکشنبه ۱۸ خرداد در حاشیه بازدید از شرکت تولید موتور سیکلت‌های برقی  افزود: جای خرسندی دارد که امروز شاهد تولید یک محصول جدید در حوزه حمل و نقل کشور با مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه در البرز هستیم.

وی ادامه داد: این شرکت با ارزآوری، اشتغالزایی و بهره برداری از دانش بومی بر مبنای تحقق اقتصاد مقاومتی می تواند ابزار بسیار مهمی برای توسعه وسایل حمل و نقل عمومی باشد.

شهبازی گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال مبنی بر جهش تولید، حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها از اهم امور است که این رویکرد در استان البرز به جد وجود دارد.

وی افزود: با افزایش تولید این موتورسیکلت ها، مصرف سوخت های فسیلی با آلایندگی های بالا و خروج ارز به شدت کاهش می یابد.

استاندار البرز اضافه کرد: در این مجموعه جوانان نخبه و متعهد ایرانی، برای تولید موتورسیکلت های برقی اقدام کرده‌اند و اکنون مصمم به تولید ۵۰۰۰ دستگاه از این موتورسیکلت‌ها هستند.

وی گفت: سعی دارم در استان البرز بستر لازم را فراهم کنیم که این استان الگوی کشور در استفاده از موتور سیکلت های برقی باشد.

شهبازی با قدردانی از نگاه مثبت و همراهی رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و حضور معاون وزیر نیرو در امور توزیع برق، افزود: خرسندیم که تمامی مسئولان در رده های مختلف پای کار آمده اند تا به تبعیت از فرمان مقام معظم رهبری برای جهش تولید اقدام کنیم.

همچنین بخوانید:   سپاه، ارتش و بنیاد برکت به کمک شرکت‌های دانش بنیان در حوزه تولید موتورسیکلت بیایند

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا

Source link

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *