شرایط فروش و قیمت به روز خودرو

بخشنامه ایران خودرو درباره قیمت خودروهای پیش‌فروش یک‌ساله

بخشنامه ایران خودرو درباره قیمت خودروهای پیش‌فروش یک‌ساله

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت ایران خودرو در بخشنامه‌ای لیسـت و قیمت خودروهای قابل ارائه در طرح پیش فروش یک ساله خود را اعلام کرد.

توضیحات تکمیلی بخشنامه پیش فروش یک ساله

۱ .در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، خسارت تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفا به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار(۱۲درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.

۲ .مشتری موظف است با توجه به مهلت اعلام شده در دعوتنامه نسبت به واریز وجه خودرو اقدام نماید درصورت عدم واریز مبلغ مشخص شده در دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، شرکت می تواند خودرو را به سایر متقاضیان تحویل دهد و نوبت مشتری را به موعد دیگری موکول نماید. نوع خودرو وقیمت خودرو قابل تحویل به این دسته از مشتریان در بخشنامه های آتی مشخص می گردد.

۳ .در صورتی که پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری بر حسب ضرورت ویا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت ملزم به نصب تجهیزات ویا لوازم اضافی(آپشن)بر روی خودروگردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور، دعوتنامه تکمیل وجه براساس ضوابط و آیین‌نامه‌های اجرایی قانونی حمایت از مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

۴ .در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.

همچنین بخوانید:   ایران ‌خودرو 8.5 درصد سهام بانک پارسیان را به مزایده می‌گذارد

۵ .کلیه خودروهای قابل ارائه از طریق این طرح، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود.

۶ .سایر شرایط بخشنامه به قوت خود باقی است.

Source link

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *