اخبار روز

ثبت‌نام حدود ۳۵۰ هزار نفر در سایت امتا / سایت فروش ایران خودرو ساعت ۸ صبح فردا باز می‌شود

ثبت‌نام حدود ۳۵۰ هزار نفر در سایت امتا / سایت فروش ایران خودرو ساعت ۸ صبح فردا باز می‌شود

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از ایکوپرس، تا ظهر امروز ششم خردادماه بیش از ۳۵۰ هزار متقاضی محصولات ایران خودرو اقدام به ثبت نام و دریافت کد کاربری در سایت امتا کرده اند و روند ثبت نام در این سایت بدون مشکل خاصی ادامه دارد.

هم زمان با ادامه صدور کد کاربری و رمز عبور در سامانه امتا که از روز چهارم خردادماه آغاز شده،‌ ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو نیز از روز هفتم به مدت یک هفته یعنی تا روز ۱۴ خردادماه ادامه خواهد داشت.

پس از ثبت نام و انتخاب یکی از چهار محصول عرضه شده در این طرح، تمامی متقاضیان واجد شرایط بدون اولویت و در شرایط یکسان وارد فرآیند قرعه کشی خواهند شد.

طبق بخشنامه فروش فوق العاده ایران خودرو، ظرف چهار روز فرآیند قرعه کشی در حضور نهادهای ناظر انجام خواهد شد و پذیرفته شدگان ملزم به پرداخت مابه التفاوت وجه خودرو ظرف ۴۸ ساعت خواهند بود. وجه واریزی افرادی که در قرعه کشی پذیرفته نشده اند نیز ظرف ۷ روز به صاحبان حساب مسترد خواهد شد.

گفتنی است چهار محصول ۲۰۶ تیپ دو، پارس با موتور تی.یو.۵، رانا و پژو ۴۰۵ اس.ال.ایکس در برنامه فروش فوق العاده ایران خودرو با ظرفیت ۱۵ هزار دستگاه عرضه شده است.

Source link

همچنین بخوانید:   مرسدس میباخ GLS

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *