شرایط فروش و قیمت به روز خودرو

شرایط فروش ایران خودرو تیر 98

شرایط فروش ایران خودرو تیر 98

شرایط فروش ایران خودرو مشارکت در تولید در سال 1398 بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان محترم ونمایندگیهای مجاز می رساند شرایط مشارکت در تولید “پژو 207 اتومات و دنده ای با سقف پانوراما” از روز شنبه مورخ 98/04/22 لغایت 98/04/31 شنبه ساعت 11 صبح یا   تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول و با توضیحات ذیل ارائه می گردد.

– ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند،   قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد. – صرفا”برای خودرو 207 دستی پانوراما با موعد تحویل مهر 99 مبلغ 300 هزارتومان به عنوان تخفیف خرید محصول ایرانی، در نظر گرفته شده است.

– مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده می باشد.

– تنظیم صلح نامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا می باشد.

– در این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالای 18 سال امکان پذیر می باشد.

– الزام ارائه گواهینامه رانندگی به هنگام تحویل مدارک به نمایندگی.

زمان فعال سازی این بخشنامه از ساعت 11 صبح روز شنبه مورخ 98/04/22 لغایت 98/04/31 قواعد و ضوابط مهم برای ثبت نام و پیش فروش محصولات ایران خودرو :

* ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.

* تنظیم صلح نامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا می باشد.

همچنین بخوانید:   دعوتنامه پژو 206 تیپ 5 و پژو 206 صندوقدار با قیمت جدید صادر شد

* کد کلاس و رنگ خودروها بر اساس شرایط تولید از سوی شرکت ایران خودرو قابل تغییر خواهد بود.

* در این بخشنامه، پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.

* امکان ثبت نام در این بخشنامه برای مشتری دوم نمایندگی مجاز نمی باشد.

* قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان تحویل مندرج در قرارداد تعیین خواهد شد .

* ثبت نام صرفاً بصورت اینترنتی و از طریق سایت ir.ikco.esale امکان پذیر خواهد بود

 

شرایط و توضیحات بخشنامه پیش فروش مشارکت در تولید پژو 207 اتوماتیک و دنده ای با سقف پانوراما ایران خودرو و ثبت نام ایران خودرو :

 

1 .سود مشارکت در این بخشنامه مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداکثر تا تاریخ مشخص شده در دعوتنامه محاسبه خواهد شد و لذا هرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز براساس سود مشارکت اعلامی در گویا براساس خودرو محاسبه خواهد شد.

2 .سود انصراف مطابق جدول پیوست، بصورت سالیانه و حداکثر تا زمان انقضای دعوتنامه محاسبه خواهد شد و چنانچه انصراف قرارداد تا قبل از ارسال دعوتنامه باشد، سود آن بر مبنای مبلغ واریزی پیش پرداخت، محاسبه می گردد.

3 .در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفا” به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماهانه (12درصد سالیانه) پرداخت می شود

4 .در این طرح مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در زمان تحویل مندرج در قرارداد خودرو و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه های قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.

همچنین بخوانید:   ضبط گواهینامه در صورت تکرار تخلف سرعت غیر مجاز

5 .در صورتی که برحسب ضرورت و الزامات قانونی، آپشن و یا تجهیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود،دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواهد شد.

6 .شرکت در زمان ثبت نام لیست اقلام و بهای آپشن های اختیاری را به مشتری اطلاع رسانی می نماید. (در سایت ایران خودرو نیز اطلاع رسانی شده است) بدیهی است در صورتی که پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردهای اجباری، نصب تجهیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط و آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو را خواهد داشت.

7 .ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبتنام الزامی است.

8 .در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.

9 .نمایندگان محترم هنگام ثبت نام از مشتریان حتما” موارد عنوان شده در بخشنامه 2968 و 4028 مدارک مورد نیاز جهت احراز سکونت را مد نظر قرار داده و بر اساس آن اقدام نمایند.

10 .ارائه متن و شرایط طرح مشارکت در تولید جدول پیوست مندرج در بخشنامه، به مشتریان الزامی است و بدیهی است ثبت نام مشتریان تنها بر اساس شرایط قید شده قابل پذیرش است.

11 .شرکت ایرانخودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام نماید.

همچنین بخوانید:   ۹ هزار خودرو تحویل مشتریان شد/ تعهد معوق نداریم

12 .کلیه خودروهای قابل ارائه از طریق این بخشنامه، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود.

13 .ثبت نام صرفا” به صورت اینترنتی امکان پذیر خواهد بود.

14 .نمایندگان محترم می بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند. 15.جهت واریز مبالغ بالای 50 میلیون تومان، مشتریان محترم می بایست پس از دریافت ردیف قرارداد، از طریق سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو « بخش میز کار مشتری » حداکثر تا پایان وقت اداری دو روز کاری بعد از ثبت نام(48 ساعت) را واریز نمایند.

در غیر این صورت قرارداد مذکور غیر فعال شده و وجه مشتری حداکثر ظرف 20 روز مسترد خواهد شد. زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 11 صبح روز شنبه مورخ 98/04/22 ( ثبت نام ایران خودرو از طریق آدرس اینترنتی https://esale.ikco.ir می باشد. )

همچنین بخوانید:

سایت خرید و فروش و درج آگهی رایگان خودرو

آخرین اخبار خودرو و مشخصات فنی خودرو های داخلی و خارجی

کلمات کلیدی : ایران خودرو ، پیش فروش پژو 207 سقف پانوراما ایران خودرو ، سایت ایران خودرو ، ثبت نام ایران خودرو ، ثبت نام محصولات ایران خودرو ، فروش ایران خودرو ، شرایط فروش ایران خودرو ، شرایط فروش فوری ایران خودرو، شرایط پیش فروش ایران خودرو ، فروش اینترنتی ایران خودرو ، پیش فروش ایران خودرو ، سایت جدید ایران خودرو ، ثبت نام ایران خودرو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *