شرایط فروش و قیمت به روز خودرو

شرایط پرداخت پرشیاخودرو

شرایط پرداخت پرشیاخودرو

خرید خودروهای BMW با شرایط متنوع از پرشیاخودرو

شرکت پرشیاخودرو در سال های اخیر گام به گام کمپانی BMW پیش رفته و همیشه مدرن ترین خودروهای این خودروساز بزرگ آلمانی را در کشور عرضه کرده است. با معرفی هر خودروی جدید از سوی BMW به بازار های جهانی، پرشیاخودرو اقدام به افزودن آن به سبد محصولات خود بوده تا همیشه مدرن ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا را برای ایرانیان به ارمغان آورد. در حال حاضر پرشیاخودرو را باید متنوع ترین عرضه کننده خودروهای مدرن رده بالا در کشور دانست که طیف وسیعی از تنوع محصولات BMW را در ایران عرضه می نماید. این شرکت خودرو های BMW را با شرایط فروش متنوع عرضه می نماید که از جمله مهم ترین آن ها می توان به شرایط فروش اعتباری با پیش پرداخت 30%، 40% و 50% مبلغ کل خودرو و اقساط 6 ماهه، 12 ماهه، 18 ماهه و 24 ماهه اشاره کرد.

همچنین بخوانید:

سایت خرید و فروش و درج آگهی رایگان خودرو

آخرین اخبار خودرو و مشخصات فنی خودرو های داخلی و خارجی

نکات مهم:

  • تمامی هزینه های شماره گذاری و هزینه پلاک و عوارض سالانه شهرداری برای کلیه خودروها به عهده شرکت پرشیا خودرو می باشد.
  • هزینه بیمه شخص ثالث یکساله برای کلیه خودروها به عهده شرکت پرشیا خودرو می باشد.
  • درشرایط خرید اقساطی پرداخت هزینه بیمه بدنه و مالیات ارزش افزوده به عهده شرکت پرشیا خودرو می باشد.
  • حق الزحمه نمایندگی مجاز توسط شرکت پرشیا خودرو تأمین و پرداخت می گردد و بنابراین دریافت هرگونه وجه اضافی تحت هر عنوان غیر مجاز و برخلاف مقررات شرکت می باشد.
  • با توجه به فروش خودروها بر اساس موجودی قابل تخصیص، انجام ثبت نام برای هر خودرو منوط به وجود سهمیه قابل فروش خواهد بود.
  • متقاضیان خرید خودرو مکلف می باشند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط بنام و به حساب بانکی شرکت پرشیا خودرو واریز نمایند در صورت عدم رعایت مورد فوق شرکت پرشیا خودرو هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت.
  • در شرایط خرید اقساطی، تامین شرایط و ضوابط خرید به عهده خریدار می باشد که پس از احراز و تایید آن توسط شرکت قابل قبول خواهد بود.
  • کلیه خودروهای شرکت پرشیا خودرو دارای گارانتی 5 ساله و یا 150,000 کیلومتر می باشند.
همچنین بخوانید:   تولید در سایپا متوقف نمی‌شود؛ نه با تحریم، نه با کرونا

منبع 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *