اخبار روز

قرعه‌کشی آزمایشی ایران خودرو با موفقیت انجام شد

قرعه‌کشی آزمایشی ایران خودرو با موفقیت انجام شد

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از ایکوپرس؛ قرعه‌کشی آزمایشی نخستین دوره فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو با ظرفیت فروش ۱۵ هزار دستگاه خودرو با حضور نماینده سازمان بازرسی کل کشور، نماینده دادستان کل کشور، نماینده سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و مدیران ارشد ایران‌خودرو در سالن همایش‌های ساپکو برگزار شد.

فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف توزیع عادلانه، فرصت خرید برابر برای همه شهروندان و حذف واسطه‌ها و دلالان هم‌زمان با عید سیعد فطر شروع شد.

این نوع فروش دارای الزاماتی است که توسط کمیته خودرو تعیین و به خودروسازان ابلاغ شده است. بر اساس آن مشتریانی که دارای شرایط تعیین شده در بخشنامه فروش هستند مجاز به ثبت نام در این طرح بوده‌اند.

مراسم قرعه‌کشی براساس اطلاعات متقاضیانی که مورد راستی‌آزمایی قرار گرفته و در سامانه ثبت شده است انجام و تعداد ۱۵ هزار برنده برگزیده و معرفی خواهند شد.

پس از اتمام مراسم قرعه‌کشی و تایید نهایی توسط ناظران، اسامی برندگان از طریق ارسال پیامک و همچنین سایت فروش ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir اطلاع‌رسانی خواهد شد.

این قرعه‌کشی با ۱۰ درصد بیش از ظرفیت پذیرفته‌شدگان انجام می‌شود تا امکان جایگزین برای افرادی که تا ۴۸ ساعت موفق به پرداخت وجه خودرو نشده‌اند،‌ فراهم شود.

لازم به ذکر است قرعه‌کشی نهایی در روز شنبه هفدهم خرداد ماه در سالن همایش‌های ساپکو و با حضور دستگاه‌های نظارتی و امنیتی، نمایندگان دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، دادستانی کل کشور و مدیرکل دفتر بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود.

همچنین بخوانید:   مشخصات و تجهیزات خودرو رانا پلاس منتشر شد

شماره ۰۹۶۴۴۰ مدیریت ارتباط با مشتریان ایران‌خودرو پاسخگوی سوال متقاضیان درباره فروش فوق‌العاده است. اطلاعات تمامی مشتریان در سیستم ثبت شده و دارای کد پیگیری است.

 

 

منبع: فارس

Source link

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *