بررسی موتور

مجوزى برای تردد موتورسیکلت‌های سنگین در مشهد صادر نمی‌شود

مجوزى برای تردد موتورسیکلت‌های سنگین در مشهد صادر نمی‌شود

مجوزى برای تردد موتورسیکلت‌های سنگین در مشهد صادر نمی‌شود

به گزارش موتورسیکلت نیوز، سرهنگ حمیدرضا دهنوی گفت: تردد موتورسیکلت‌های ۲۵۰ سی.سی به بالا طبق قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و به دلیل ممنوعیت شماره گذاری آنها، حق تردد در معابر شهری و بین شهری ندارند. وی ادامه داد: در مواردی که نیاز به بردن آن‌ها به پیست موتورسواری باشد، باید تا محل پیست حمل […]

به گزارش موتورسیکلت نیوز، سرهنگ حمیدرضا دهنوی گفت: تردد موتورسیکلت‌های ۲۵۰ سی.سی به بالا طبق قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و به دلیل ممنوعیت شماره گذاری آنها، حق تردد در معابر شهری و بین شهری ندارند.

وی ادامه داد: در مواردی که نیاز به بردن آن‌ها به پیست موتورسواری باشد، باید تا محل پیست حمل شوند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: باتوجه به درج خبری مبنی بر صدور مجوز تردد موتورسیکلت‌های ۲۵۰ و هزار سی.سی در سطح شهر و انعقاد تفاهمنامه و هماهنگی با پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام می‌شود، هیچگونه تفاهمنامه و هماهنگی  در این زمینه به عمل نیامده و تردد این نوع موتورسیکلت‌ها ممنوع است و در صورت تردد، توقیف و به توقفگاه منتقل می‌شوند.

به گزارش موتورسیکلت نیوز، پیش از این رییس هیات موتورسواری و اتومبیل‌رانی خراسان رضوی گفت: مالکان موتورسیکلت‌های ۲۵۰ سی سی به بالا برای تردد در شهر مشهد نیازمند مجوز از این هیات هستند.

  • منبع خبر : ایرنا

Source link

همچنین بخوانید:   بررسى بازار موتورسیکلت اروپا از سال ٢٠١٩

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *