اخبار روز

نیسان مورانو برای سال 2020

نیسان مورانو

نیسان تصمیم گرفته برای سال 2020 تغییراتی را در کراس اوور محبوب خود یعنی مورانواعمال کند. این تغییرات منجر به افزایش قیمت جزیی این خودرو نیز شده اند.نسخه ی پایه ی نیسان مورانو با نام S شناخته می شود و تک دیفرانسیل است. این مدلبه قیمت 31 هزار دلار وارد بازار خواهد شد و 260 دلار نسبت به قبل گران تر شده است.

درج رایگان آگهی کلیک کنید

خرید و فروش خودرو در بدو میره

مدل‌ های بعدی SV و SL نیزبه ترتیب با افزایش قیمت 720 و 400 دلاری مواجه شدهاند و قیمت آن ها به 35 و 39 هزار دلار رسیده است. فول ترین مدل نیز که با نامپلاتینیوم وارد بازار خواهد شد با 200 دلار افزایش قیمت به قیمت پایه ی 43 هزار دلار بهفروش خواهد رسید.

نمای پشتی نیسان مورانو 2020

نمای پشتی نیسان مورانو 2020

نسخه ی پایه ی نیسان مورانو در صورتی که به سیستم چهارچرخ محرک مجهز شود 33هزار دلار قیمت خواهد داشت. سیستم چهارچرخ محرک در فول ترین مدل هم نیازمندپرداخت 200 دلار پول بیشتری است

نیسان مورانو

نیسان مورانو

نیسان در قبال این افزایش قیمت ها امکانات مورانو را افزایش داده است. مورانو در سال2020 به امکاناتی مانند سیستم سیفتی شیلد 360 مجهز خواهد شد و تودوزی جدید بهنام Super Black نیز در این خودرو بکار رفته است.

نیسان مورانو

نیسان مورانو

همانند قبل امکاناتی مانند نمایشگر 8 اینچی، سیستم رهیاب ماهواره ای ، دوربین 360درجه، سانروف پانوراما، سیستم صوتی Bose و سیستم تابلو خوان از امکانات دیگر اینخودرو هستند. مشتریان می توانند تودوزی به رنگ های مختلف را هم برای خودروی خودانتخاب کنند.

همچنین بخوانید:   کاهش ۴۸ درصدی زیان سایپا در سه ماه نخست سال

در بخش فنی مورانو تنها به یک پیشرانه ی 3.5 لیتری V6 به قدرت 260 اسب بخار وگشتاور 325 نیوتون متر به بازار خواهد آمد که تنها با یک گیربکس CVT قابل انتخاب است.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *