اخبار روز, اخبار هواپیما شخصی

پیست کارتینگ در کشتی کروز!

پیست کارتینگ در کشتی کروز

کشتی‌های کروز نروژی، در دنیا به جذابیت مشهور هستند و وقتی یکی از آنها پیستکارتینگ هم داشته باشد، شهرت بیشتری کسب می‌کند. خط کشتی‌های کروز نروژی، بهزودی سه کشتی را مجهز به پیست کارتینگ خودروهای الکتریکی خواهد کرد، از جمله یکمسیر دوطبقه در کشتی کروز جدید خود، موسوم به Encore که در ماه نوامبر سال جاریبه بهره برداری خواهد رسید.

جهت درج رایگان آگهی کلیک کنید

خرید و فروش خودرو در بدو میره

البته خودروهای کارتینگ الکتریکی چندان سریع نیستند و حداکثر سرعت آنها، در حدود48 کیلومتربرساعت است. اما مسیر این پیست که از لبه‌های کشتی می‌گذرد، هیجان اینمسابقات را دوچندان می‌کند. همچنین یکی از مسیرها تم فراری دارد، اما این تفریحچندان ارزان قیمت نخواهد بود و به ازای یک مسابقه هشت دقیقه‌ای، نیاز به پرداخت 15دلار هزینه دارید. کشتی Encore پس از راه اندازی در ماه نوامبر، به سمت دریای کارائیبخواهد رفت و بهتر است تا علاقمندان اتومبیلرانی، از همین الان به فکر حضور در این سفرخاطره انگیز باشند.

پیست کارتینگ در کشتی کروز

پیست کارتینگ در کشتی کروز

مسیر دو طبقه پیست کارتینگ در این کشتی کروز نروژی، در حدود 11.500 فوت است وفضای کافی برای مسابقه همزمان ده راننده را دارد. این مسیر ده پیچ دارد و به خودروهایکارتینگ الکتریکی اجازه می‌دهد تا به حداکثر سرعت 47 یا 48 کیلومتربرساعت دستیابند. چهار پیچ این پیست در لبه‌های کشتی قرار دارد و یکی از آنها، تنها 13 فوت از لبهفاصله دارد. هر دور مسابقه نیز حدود هشت دقیقه به طول می‌انجامد. هواداران نیزمی‌توانند در گوشه و کنار پیست، رانندگان مورد علاقه خود را با لیزر نشان کرده و به آنهابوست توربو اضافه بدهند!

همچنین بخوانید:   مهلت ترخیص خودرو ۳ ماه دیگر تمدید شد

علاوه بر کشتی Encore، دو کشتی تفریحی Joy و Bliss که در سالهای 2017 و 2018 بهآب انداخته شدند نیز مجهز به پیست کارتینگ هستند. سخنگوی خط کروز نروژ در مورداین آپشن جدید به خبرنگاران گفت: تجربه مسیر کارتینگ یکی از فعالیت‌های تفریحی بابالاترین درجه بوده که در کشتی‌های کروز نروژی فراهم شده است. هزینه استفاده از اینپیست کارتینگ 15 دلار برای هر نفر است، اما برای مدت محدود، افراد می‌توانند باپرداخت 199.95 دلار، امکان استفاده از این پیست را به مدت یک هفته داشته باشند.

منبع

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *