اخبار روز

پیش بینی ادامه روند کاهش قیمت ها در بازار خودرو

پیش بینی ادامه روند کاهش قیمت ها در بازار خودرو

 

 بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو اعلام می کند که بازار خودرو، جذابیت خود را برای دلالان از دست داده و دلالان تقریبا خود را از بازار خودرو کنار کشیده اند و پیش بینی می شود که این مساله در کنار رکود به وجود آمده در بازار، موجب ادامه روند کاهشی قیمت خودرو در ماه های آینده شود.

 

 

به گزارش خبرخودرو، بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو اعلام می کند که بازار خودرو، جذابیت خود را برای دلالان از دست داده و دلالان تقریبا خود را از بازار خودرو کنار کشیده اند و پیش بینی می شود که این مساله در کنار رکود به وجود آمده در بازار، موجب ادامه روند کاهشی قیمت خودرو در ماه های آینده شود.

نعمت الله کاشانی نسب در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو اظهار داشت: گروه صنعتی ایران خودرو، قیمت های افزایش یافته چند مدل خودرو را اصلاح و اعلام نمود که وجوه دریافت شده عودت داده خواهد شد و احتمالا این وجوه تاکنون عودت داده شده است.

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو افزود: وزارت صمت این مساله را تاحصول نتیجه با جدیت پیگیری نمود و قیمت خودرو به قیمت های قبل بازگشت. به عبارتی، پس از اصلاح از جانب ایران خودرو، قیمت هایی که افزایش یافته بود به سر جای خود برگشت.

کاشانی نسب گفت: به طور کلی هم اکنون در بازار خودرو، رکود وجود دارد و به هیچ عنوان خرید و فروشی صورت نمی گیرد و تنها مصرف کننده واقعی اقدام به خرید می کند.

وی تصریح کرد: مصرف کننده واقعی ناچار است خرید خود را انجام دهد. هم اکنون در تعطیلات تابستانی و اوج مسافرت ها، در بازار خودرو رکود وجود دارد و بنابراین از ماه های پس از تابستان نیز انتظار رونق در بازار خودرو نمی رود و به همین دلیل، احتمالا قیمت خودرو کاهش بیشتری خواهد داشت.

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو افزود: بازار خودرو، جذابیت خود را برای دلالان از دست داده و دلالان تقریبا خود را از بازار خودرو کنار کشیده اند.

کاشانی نسب تصریح کرد: بازار، کشش حضور دلالان را ندارد و پول های سرگردان تقریبا جذب شده است، به عبارتی، دلالان دیگر توان سرمایه گذاری سابق را ندارند و در صورت سرمایه گذاری، به سود و استفاده مورد نظر خود نمی رسند.

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو درخصوص درج قیمت خودرو در سایت های اینترنتی گفت: ما کوشش بسیاری نمودیم تا قیمت خودرو در سایت های خرید و فروش و فضای مجازی درج نشود زیرا درج قیمت در سایت ها موجب گرانی در بازار می شود اما متاسفانه هم اکنون مجددا قیمت خودرو در سایت ها درج می شود و این مساله در دراز مدت بر قیمت خودرو بی تاثیر نخواهد بود.

 

همچنین بخوانید:   ضرر و زیان سنگین پژو و سیتروئن در پی تحریم ایران

منبع

 

جهت درج اگهی رایگان در بدو میره اینجا را کلیک کنید

 

خرید و فروش خودرو در بدو میره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *