اخبار روز

۱۰۲ مورد بازرسی از نمایندگی‌های فروش خودرو در کردستان

۱۰۲ مورد بازرسی از نمایندگی‌های فروش خودرو در کردستان

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از شاتا، محمد دره‌وزمی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان، اظهار کرد: طرح مبارزه با احتکار خودرو در راستای سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور جلوگیری از فعالیت سوءاستفاده‌کنندگان از بازار خودرو همزمان با سراسر کشور در این استان هم اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه در این طرح ویژه نظارتی، حداکثر تلاش بازرسان سازمان صمت کردستان بر مقابله با احتکار و گرانفروشی خودرو متمرکز است، اضافه کرد: تاکنون ۱۰۲ مورد بازرسی از نمایندگی‌های فروش خودرو در استان به همت بازرسان این سازمان انجام شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان افزود: تاکنون در قالب گشت مشترک هم ۱۵ مورد بازرسی از نمایندگی‌های مجاز فروش خودرو در استان انجام شده است.

دره‌وزمی یادآور شد: انجام ۴۵ مورد بازرسی از پارکینگ‌ها و محل‌های نگهداری خودرو به طور انبوه در قالب گشت مشترک با حضور تعزیرات حکومتی، پلیس امنیت اقتصادی، اداره نظارت بر اماکن عمومی از دیگر اقدامات انجام شده در راستای اجرای این طرح است.

وی تاکید کرد: به منظور تحقق اهداف طرح ویژه نظارتی بر بازار خودرو از توان بازرسان افتخاری هم استفاده می‌کنیم.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه این طرح نظارتی در راستای اجرای عدالت و رسیدن حق به حقدار بوده و در این زمینه با هیچ متخلفی مماشات نخواهد شد، گفت: در نتیجه بازرسی‌های انجام شده در استان تاکنون تخلفی در این حوزه اجرا نشده است.

شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و یا با مراجعه به ادارات تابعه در شهرستان‌ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کرده و موارد تخلف را گزارش کنند.

همچنین بخوانید:   آغاز ماراتن دوم متقاضیان خرید خودرو از «ایران‌خودرو»

Source link

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *